Naše další projekty
Menu

Balíček služeb HELP

Pro koho je vhodný balíček služeb HELP?

Balíček služeb HELP je vhodný pro všechny, kteří chtějí vědět JAK NA TO, mají pocit, že prodej nemovitosti zvládnou sami, ale chtějí se vyvarovat zbytečným chybám.

Poskytnu Vám rady, podporu a doporučení. Poskytnu Vám profesionální vzorovou kupní smlouvu. Vy si nemovitost sami nabízíte. Až se rozhodnete, komu Vaši nemovitost prodáte, mohu zajistit vypracování smluvní dokumentace, úschovu peněz apod.

 

Co balíček služeb HELP obsahuje?

Osobní návštěvu

Prohlédnu si Vaší nemovitost a zjistím, co je pro Vás důležité, srozumitelnou formou vysvětlím vše, co potřebujete znát, abyste se vyvarovali chybám, zodpovím Vaše dotazy související s prodejem Vaší nemovitosti.


Odhad ceny

Provedu pečlivý průzkum trhu, zjistím reálnou tržní cenu Vaší nemovitosti a doporučím Vám, za jakou cenu nemovitost nabízet.


Propagaci nemovitosti

Poradím Vám, jak a kde účinně inzerovat. Předám Vám kontakty na lokální výrobce reklamních poutačů, případně profesionálního fotografa apod.


Telefonické poradenství

Poskytnu Vám osobní telefonické poradenství týkající se nabídky Vaší nemovitosti a to po dobu 10 dnů ode dne, kdy Vás poprvé navštívím.


Financování

Ve spolupráci se zkušeným hypotečním specialistou udělám maximum pro to, abych zajistil financování pro zájemce o koupi Vaší nemovitosti.


Smlouvy

Zašlu Vám profesionální vzorovou kupní smlouvu, platnou dle aktuální legislativy.

Mohu Vám zajistit kompletní smluvní dokumentaci i bezpečnou úschovu peněz za přátelské ceny, se kterými Vás seznámím na osobní schůzce.

 

Kolik Vás bude balíček služeb HELP stát?  - Cena balíčku služeb je 1 990 Kč.
 

NEZÁVAZNĚ KONTAKTOVAT

 

  • Reference

    Jsem účetní již 20 let, ale prodávám svůj byt poprvé. Hledala jsem dlouho rady, byli u nás i makléři z RK, ale stále jsem měla pocit, že je toho mnoho, co se musí z prodejem udělat a provize mi přišla moc vysoká. Až služba HELP u Realitní Asistence mi dala to, co jsem potřebovala. Doporučuji!

    Petra Štefánková, účetní, Pardubice

  • Reference

    Na internetu jsou tisíce rad a tipů. Navštívil jsem stránky České asociace pro nemovitosti, kde jsem se dozvěděl mnoho, ale až jejich služba Realitní Asistence mi dala to, co jsem chtěl – doporučuji pro začátek službu HELP. Levná a skvělá, máte vše, co potřebujete pro bezpečný prodej svépomocí.

    Pavel P., vedoucí autoservisu, Chvaletice

Jaká je šance na úspěšný prodej u tohoto balíčku služeb?

        

<< zpět na balíčky služeb

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace