Naše další projekty
Menu

Balíček služeb ASIST MAX

Pro koho je vhodný balíček služeb ASIST MAX?

Balíček služeb ASIST MAX je vhodný pro všechny, kteří nechtějí nebo nemohou řešit prodej své nemovitosti sami. Primárně chtějí ušetřit své peníze, nervy i drahocenný čas a nechtějí mít zároveň hlavu plnou starostí.

Zařídím prodej Vaší nemovitosti od A do Z. Poctivě, zodpovědně a bezpečně. Nabízím řešení na míru a vždy něco navíc. Pracuji za férovou cenu. Nemusíte sponzorovat žádnou realitní kancelář. Šetříte čas, peníze i nervy. Garantovaná kvalita ze strany České asociace pro nemovitosti!

 

Co je obsahem balíčku služeb ASIST MAX?


Osobní návštěva

Prohlédnu si Vaší nemovitost a zjistím, co je pro Vás důležité, srozumitelnou formou vysvětlím vše, co potřebujete znát, jak bude probíhat proces prodeje, komunikace s Vámi i zájemci, jaké jsou výhody spolupráce, zodpovím zároveň Vaše dotazy související s prodejem Vaší nemovitosti.


Prodej Vaší nemovitosti

Zajistím prodej Vaší nemovitosti od A do Z, poctivě a bezpečně. Za férovou cenu a zodpovědně.

 

5 hlavních důvodů, proč využít služby REALITNÍ ASISTENCE

1 - Šetřím Vaše peníze a Váš čas

S 20 letou praxí vím jak na to - praxi nejde ničím nahradit, navíc je u mě garance kvality ze strany České asociace pro nemovitosti a férová cena tj. nesponzorujete žádnou realitní kancelář.


2 - Přistupuji k Vám osobně

Ke každému klientovi přistupuji osobně, nikomu Vás nepředám. Jsem pečliví, energický a flexibilní. Věnuji Vám maximum času a energie.


3 - Vaší nemovitost efektivně propaguji

Kromě účinné textové a obrazové propagace rovněž aktivně vyhledávám kupující – trpělivě a systematicky. Zároveň sdílím Vaši nabídku se spolehlivými realitními experty s cílem vytvořit co největší základnu potenciálních zájemců.


4 - Jsem zodpovědný

Při prodeji nemovitosti postupuji vždy tak, abyste nebyli vystaveni žádnému riziku. Jako předseda Asociace si zakládám na kvalitní a poctivé práci, zodpovědném přístupu a maximální bezpečnosti.


5 - Prodej probíhá bezpečně

Pro bezpečnost realitní transakce připravím kvalitní smluvní dokumentaci a bezpečnou úschovu kupní ceny. Obě strany realitní transakce mají jistotu bezpečného průběhu od začátku až do úspěšného konce.

 

Kolik Vás bude balíček služeb ASIST MAX stát?  - Cena balíčku je  19 990 Kč + 1% z dosažené kupní ceny.
 

NEZÁVAZNĚ KONTAKTOVAT

 

  • Reference

    Provize RK 4% z našeho bytu na Dukle by dělala 85 500 Kč. Já našel službu Asist MAX a za necelou polovinu měl takový servis, který bych dopřál každému..:-) p. Peterka je odborník, mimo jiné předseda Asociace, která pomáhá lidem, jako jsem já. Služba Asist MAX je pecka. Doporučuji všem.

    David S., interní auditor

  • Reference

    Velice bych chtěla poděkovat panu Peterkovi, který nám pomohl v nelehké rodinné situaci – museli jsme prodat náš rodinný dům, pořídit nové bydlení – nebyl na to čas, ale zvládli jsme to perfektně. Služba Asist Max nás překvapila v tom, že byla profesionální a za třetinové peníze než u RK.

    Eva a Michal Dvořákovi, podnikatelé

Jaká je šance na úspěšný prodej u tohoto balíčku služeb?

        

<< zpět na balíčky služeb

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace