Naše další projekty
Menu

Balíček služeb ASIST

Pro koho je vhodný balíček služeb ASIST? 

Balíček služeb ASIST je vhodný pro všechny, kteří chtějí mít výhodu oproti prodeji svépomocí, chtějí svou nemovitost efektivně nabízet, ale nechtějí, aby je obtěžovaly realitní kanceláře / realitní makléři.

Vaši nemovitost prezentuji a efektivně inzeruji. Poskytuji Vám maximální podporu, rady a doporučení. Neobtěžují Vás realitní kanceláře a sami si pohodlně organizujete prohlídky. Až se rozhodnete, komu Vaši nemovitost prodáte, zajistím vypracování kompletní smluvní dokumentace a úschovu peněz.


Co balíček služeb ASIST obsahuje?

Osobní návštěvu

Prohlédnu si Vaší nemovitost a zjistím, co je pro Vás důležité, srozumitelnou formou vysvětlím vše, co potřebujete znát, abyste se vyvarovali chybám, zodpovím Vaše dotazy související s prodejem Vaší nemovitosti.
 

Odhad ceny

Provedu pečlivý průzkum trhu, zjistím reálnou tržní cenu Vaší nemovitosti a doporučím Vám, za jakou cenu nemovitost nabízet.


Propagace nemovitosti

Nafotím Vaši nemovitost, zpracuji textovou a obrazovou prezentaci Vaší nemovitosti, mohu zajistit výrobu a instalaci reklamního poutače*. Po dobu 60 dnů** ode dne uveřejnění nabídky Vaší nemovitosti budu efektivně inzerovat, inzerci udržovat aktuální, vybrané inzeráty topovat.


Poradenství, komunikaci

Budu Vám obratem předávat kontakty na zájemce, kteří budou reagovat na inzerci, pravidelné Vás seznámím se statistikou zhlédnutí inzerce a současně doporučím jak dál postupovat, poskytnu Vám osobní telefonické poradenství týkající se nabídky Vaší nemovitosti.


Financování

Ve spolupráci se zkušeným hypotečním specialistou udělám maximum pro to, abych zajistil financování pro zájemce o koupi Vaší nemovitosti.


Smlouvy

Zajistím vytvoření smluvní dokumentace (Rezervační smlouvy, Kupní smlouvy, Návrhu na vklad a Předávací protokol). Mohu zajistit úschovu peněz*.

Pozn.:
* - zajistím výrobu poutače za minimální, přátelskou cenu (cenu sdělím již na osobní schůzce),
** - poskytovatel služby (dodavatel) má nárok na plnou cenu balíčku bez ohledu na to, do jaké míry bude odběratelem tato lhůta využita; za další období je cena balíčku pouze v ceně hodnoty inzerce a to do doby prodeje nemovitosti anebo ukončení spolupráce,
*** - zajistím bezpečnou úschovu peněz za přátelskou cenu (cenu sdělím již na osobní schůzce).

 


Kolik Vás bude balíček služeb ASIST stát?  - Cena balíčku služeb je  14 990 Kč.
 

NEZÁVAZNĚ KONTAKTOVAT

 

  • Reference

    Chtěli jsme se ženou prodat RD po mé mamince sami, ale nechtěli jsme něco podcenit. Využili jsme asistovaný prodej – toto nám přesně vyhovovalo, sami jsme dělali prohlídky, jinak jsme měli kompletní servis. Prodáno za pár týdnů, úspora obrovská – za ušetřené peníze jedeme v červnu na dovolenou..:-)

    Macháčkovi, rodinný podnik, Pardubice

  • Reference

    RK mě zklamali v předešlém prodeji, sám bych to ale nezvládl a tak jsem hledal a našel – Česká asociace pro nemovitosti nabídla službu, která mi přesně sedla – oni vše zajistili, já dělal jen prohlídky – stejně jsem v bytě bydlel. Měl jsem veškeré informace, dokumenty, atd. Super, za ty peníze perfektní!

    David Šanda, manažer skladu, Pardubice


Jaká je šance na úspěšný prodej u tohoto balíčku služeb?

        

<< zpět na balíčky služeb

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace